Технології

Шведська компанія пропонує співробітникам вживити чіпи, якими можна відчиняти двері

26 травня, 2017 00:51
Технології/Шведська компанія пропонує співробітникам вживити чіпи, якими можна відчиняти двері
Зберегти
Вигляд
Шведська компанія Epicenter пропонує своїм співробітникам вживити чіпи у руки, завдяки чому вони зможуть одним змахом відчиняти двері, користуватися принтером або придбати їжу

Шведська компанія Epicenter пропонує своїм співробітникам вживити чіпи у руки, завдяки чому вони зможуть одним змахом відчиняти двері, користуватися принтером або купувати їжу.

Про це повідомляє Associated Press.

«Найбільша перевага — це зручність. В основному чіп замінює багато речей, які ви маєте. Наприклад, кредитні карти або ключі», — сказав співзасновник та генеральний директор компанії Патрік Местертон.

Технологія сама по собі не є новою. Подібні чіпи використовуються багтьма компаніями, однак Epicenter зробила це широкодоступним. Відтак, вже 150 її співробітників вживили собі чіпи в руки.

«Звичайно, вживити речі у ваше тіло є досить великим кроком. Це було складно навіть для мене спочатку. Але з іншого боку, люди вшивають у їхнє тіло кардіостимуляторі та інші речі для контролю свого серця. Це більш серйозна річ, ніж мати невеликий чіп, який може взаємодіяти із пристроями», — сказав Местертон.

Маленькі чіпи використовують технологію Near Field Communication, таку ж як і в кредитних картах і мобільних платежах. Інформація зчитується через електромагнітні хвилі. Наголошується, що такі чіпи є біологічно безпечними.

«Дані, які ви могли б отримати від чіпа сильно відрізняються від тих, які можете здобути від смартфона. Ви можете отримати дані про своє здоров’я, місцезнаходження, як часто ви працюєте, як довго, чи потрібні вам перерви і тому подібне», — додав мікробіолог інституту Стокгольма Бен Ліббертон.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Швеція
Пов`язані новини