За допомогою сервісу можна, наприклад, видалитись зі Skype, Evernote, Pinterest, Instagram, Twitter

Шведські програмісти Лінус Юннебак і Віллі Далбо запустили безкоштовний онлайн сервіс, за допомогою якого користувачі можуть видалитись із соціальних мереж, сервісів знайомств, відписатись від підписок з інтернет-магазинів та інших сервісів.

За допомогою сервісу Deseat.Me можна, наприклад, видалитись зі Skype, Evernote, Pinterest, Instagram, Twitter, пише The Next Web.

Єдина умова: вони мають бути пов'язані з обліковим записом Google. Для початку користувачеві необхідно авторизуватися на сервісі, використовуючи свій Google-акаунт.

Після цього Deseat.me, звернувшись до даних пошуковика, автоматично виявить всі реєстрації і підписки користувача на ресурсах, з якими пов'язана його електронна пошта, і виведе повний список акаунтів з посиланнями на сторінки для їх швидкого видалення. Все інше доведеться робити вручну.

Творці Deseat.Me прогнозують, що їх проект стане популярним. У будь-якому випадку, це суттєво економить час на пошук таких сторінок і дозволяє не пропустити жодного підключеного до Google-акаунту ресурсу, навіть ті, якими ви давно не користуєтеся, тому що забули про них.

Поділитись: