УКРАЇНА

Швейцарія ввела санкції проти 6 депутатів Держдуми РФ з анексованого Криму

18 листопада, 2016 10:59
УКРАЇНА/Швейцарія ввела санкції проти 6 депутатів Держдуми РФ з анексованого Криму
Зберегти
Вигляд
Незаконно обрані в анексованому Криму та Севастополі депутати Держдуми Росії потрапили раніше у санкційні списки США і ЄС.

Швейцарія ввела санкції проти незаконно обраних в анексованому Криму та Севастополі депутатів Держдуми Росії, які потрапили раніше в санкційні списки США і ЄС.

Про це йдеться в повідомленні Державного секретаріату з економічних справ Швейцарії.

«17 листопада 2016 року федеральний Департамент з економічних питань, освіти і досліджень (EAER) змінив список осіб, що додається до указу про заходи щодо запобігання обходу міжнародних санкцій, пов’язаних із ситуацією в Україні», – йдеться в повідомленні.

До списку додані прізвища шести осіб: Руслан Бальбек, Костянтин Бахарєв, Дмитро Бєлік, Андрій Козенко, Світлана Савченко і Павло Шпер.

Таким чином, після введення санкцій, ці особи не зможуть обходити застосовані проти них обмежувальні заходи ЄС через Швейцарію шляхом заборони фінансовим посередникам вступати з ними у ділові відносини.

Це вже 12 додаток до заходів щодо запобігання використанню території Швейцарії для обходу санкцій ЄС.

15 листопада міністерство фінансів США запровадило санкції проти депутатів Держдуми Росії, обраних на території анексованого Криму. 

А 8 листопада міністри фінансів країн-членів Європейського Союзу погодили нові адресні санкції проти кримських чиновників.

Пов`язані новини