Політика

Сєргєєв попросив Пан Гі Муна посприяти звільненню журналістів Громадського

Політика/Сєргєєв попросив Пан Гі Муна посприяти звільненню журналістів Громадського
Зберегти
Вигляд

Постійний представник України при ООН Юрій Сергеєв звернувся до генерального секретаря Пан Гі Муна з екстреним листом, в якому повідомив про затримання журналіста «Громадського» Анастасії Станко та оператора Іллі Безкоровайного, і попросив використати свій вплив для того, щоб звільнити їх та інших полонених на Сході Україні. Про це йдеться у листі, отриманому Громадським.

«Я сьогодні звернувся до генерального секретаря. Я буду бачити його сьогодні ввечері, матиму можливість більш детально обговорити цю тему. Також я поінформував про це всіх членів Ради безпеки ООН, світовий журналістський корпус ООН», - зазначив Сєргєєв.

«Я переконаний, що Ваше рішуче засудження згаданого злочину захоплення у заручники стане потужним сигналом для керівництва терористів та їхніх іноземних патронів, щоб зупинити насильство та безмістовний конфлікт, інспірований ззовні», - написав Сєргєєв у листі до Пан Гі Муна.

Нагадаємо, що знімальна група Громадського була захоплена в полон терористами «ЛНР» вчора. За повідомленням, з Настею та Іллєю все гаразд, бойовики розглядають можливість обміну. 

Пов`язані новини