Війна

Сім українських військових загинули на Донбасі за останню добу – РНБО

Війна/Сім українських військових загинули на Донбасі за останню добу – РНБО
Зберегти
Вигляд
Дев'ять бійців отримали поранення

За останню добу в зоні АТО загинули 7 українських військовослужбовців, ще 9 – зазнали поранень. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, повідомляється у поширеному зверненні.

«Тільки за останню добу в результаті обстрілів семеро українських військовослужбовців загинули, дев'ятеро отримали поранення», - сказав секретар РНБО, підкресливши, що це найбільша кількість втрат за останній рік.

«Відповідальність за ці криваві провокації несе військово-політичне керівництво РФ, яке системно та послідовно торпедує мирний шлях розв'язання конфлікту і звільнення окупованих територій», - наголосив він.

Турчинова також вказав, що про системну підготовку до активізації військового протистояння з боку РФ свідчить концентрація уздовж лінії розмежування забороненого Мінськими домовленостями важкого озброєння.

«Крім того, впродовж останнього місяця значно активізувалося використання російських розвідувальних та ударних безпілотних літальних апаратів», - додав секретар РНБО, зазначивши, що безпілотники запускалися не лише з окупованої, а й безпосередньо з російської території.

Пов`язані новини