Життя

Сім'ї загиблих в авіакатастрофі в Єгипті українців прибудуть у Петербург для ДНК аналізу

Життя/Сім'ї загиблих в авіакатастрофі в Єгипті українців прибудуть у Петербург для ДНК аналізу
Зберегти
Вигляд

Родичі загиблих напередодні в авіакатастрофі в Єгипті громадян України прибудуть у Санкт-Петербург для проведення аналізу ДНК і ДНК-ідентифікації тіл загиблих.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ України.

«За попередніми даними, упізнання тіл буде здійснюватися в Росії. Із цією метою російська сторона повідомила родичам загиблих про необхідність прибути в Санкт-Петербург для проведення ДНК-аналізу й ДНК-ідентифікації тіл загиблих», - йдеться в повідомленні.

Відповідно до повідомлення, консульство України в Санкт-Петербурзі буде надавати необхідне сприяння в зустрічі й розміщенні родичів загиблих громадян України, проведенні ідентифікації, оформленні документів і репатріації тіл на батьківщину.

Як повідомили в МНС РФ, перший літак з тілами загиблих пасажирів А321 «Когалымавиа» вилетить з Каїра до Петербурга о 19:00 за київським часом.

Станом на 12:15 єгипетські рятувальники знайшли 175 тіл загиблих при катастрофі російського пасажирського літака. 

У неділю рятувальники значно розширили зону пошуків навколо місця падіння літака. Наразі вона становить приблизно 15 квадратних кілометрів.

За словами єгипетських представників, одне з тіл жертв було виявлено у восьми кілометрах від місця падіння літака.

Після огляду місця катастрофи лайнера виконавчий директор Міждержавного авіаційного комітету Віктор Сороченко заявив, пасажирський лайнер розвалився на частини в повітрі.

Згідно попереднів результатів, літак розбився через технічну несправність.

31 жовтня у Єгипті розбився російський пасажирський літак Airbus 321 авіакомпанії «Когалымавиа», який летів з Шарм-ель-Шейха до Санкт-Петербурга.

На борту знаходилися 224 осіби: 217 пасажирів і сім членів екіпажу. Ніхто з них не вижив. Серед загиблих було 4 українців.

/ фото Suliman el-Oteify

hromadske.tv

Пов`язані новини