ФБР виявило підроблені документи, які дискредитують кандидата в президенти США Гілларі Клінтон.

ФБР виявило підроблені документи, які дискредитують кандидата в президенти США Гілларі Клінтон.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на знайомі з ситуацією джерела.

За його словами, у відомство «надійшла скарга про нібито підроблений лист», пов'язаний з виборами. Однак співробітник бюро відмовився від подальших коментарів.

Як розповіли агентству співробітники американської розвідки, зламати систему Демократичної партії могли підтримувані російською владою хакери, щоб підірвати довіру до президентських виборів у США.

«Це може включати публікацію фальшивих доказів шахрайства з голосами виборців або іншу дезінформацію», - вважають американські чиновники.

Перевірка проводиться в рамках розслідування з приводу можливої ​​причетності Росії до виборчих перегонів у Сполучених Штатах.

ФБР змогло приступити до цієї справи після того, як були знайдені документи сенатора-демократа Тома Карпера з сенатського Комітету внутрішньої безпеки. У цьому листі, який насправді є підробкою, як стверджує співрозмовник агентства, від імені Карпера на адресу Клінтон написано: «Ми не дозволимо вам програти ці вибори».

28 жовтня ФБР поновило розслідування, пов'язане з використанням Гілларі Клінтон особистого поштового сервера для робочого листування на посаді держсекретаря США.

Поділитись: