Території скверу Небесної сотні в Києві планують надати офіційний статус скверу. Він має захистити ділянку від посягань забудовників.

Надання скверу офіційного статусу підтримали члени комісії з питань екологічної політики Київської міської ради.

Зазначимо, що це не кінцевий етап надання статусу — за нього ще має проголосувати земельна комісія та безпосередньо депутати ради.

Заступник міського голови Володимир Прокопів зазначив, що надання офіційного статусу скверу захистить його від посягань забудовників, а також надасть можливість за ним доглядати.

«Комісія з питань екологічної політики підтримала мою пропозицію офіційно створити зелену зону по вулиці Михайлівській, 24-26. Таким чином місто реалізовує електронну петицію щодо повернення киянам скверу Небесної Сотні. Дуже символічно, що це відбулося саме сьогодні – у п’яту річницю Революції Гідності. Офіційний статус захистить земельну ділянку від посягань забудовників. А також дасть можливість місту опікуватися сквером – організувати полив, прибирання та покращити благоустрій», — сказав Прокопів.

15 травня Верховний Суд не допустив до розгляду заяву комерційної структури про повернення у державну власність земельних ділянок на вулиці Михайлівській та Михайлівській площі у Шевченківському районі Києва, де громадою міста планується створення скверу Небесної сотні.

Нагадаємо, 1 грудня 2016 року господарський суд міста Києва прийняв рішення про повернення земельної ділянки на вулиці Михайлівська, 24-26 і Михайлівській площі в Шевченківському районі Києва, відомого як сквер Небесної сотні, в комунальну власність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія боротьби за Сквер Небесної сотні

Поділитись: