Слідчі звинувачують пілота Любіца в авіакатастрофі Germanwings

default/Слідчі звинувачують пілота Любіца в авіакатастрофі Germanwings
Зберегти
Вигляд

Французькі слідчі заявляють про провину пілота Андреаса Любіца в авіакатастрофі Germanwings в Альпах в березні 2015 року.

Про це йдеться у звіті французького Бюро з розслідування і аналізу безпеки цивільної авіації.

У доповіді представлена розшифровка записів з «чорної скриньки», яка показує, що один з пілотів літака Андреас Любіц дійсно віддав команду на зниження автопілоту після того, як другий пілот вийшов з кабіни.

У доповіді також підтверджується, що лікар, який обстежував Любіца радив відправити його на лікування в психіатричну клініку.

Зауважується, що Любіц консультувався у лікарів протягом кількох місяців, проте жоден з лікарів не поінформував про це авіаційну владу або роботодавця пілота.

Також наголошується, що компанія не могла усунути його від польотів, так як не знала про його психічний стан. Також автори доповіді закликають ухвалити міжнародні правила, які зобов'язують лікарів повідомляти про психічні проблеми пілотів роботодавцям.

Пасажирський літак Airbus A320 авіакомпанії Germanwings зазнав аварії у Французьких Альпах 24 березня 2015. Лайнер виконував рейс з Барселони в Дюссельдорф. Жертвами аварії стали 150 пасажирів і членів екіпажу.

/скріншот з відео