Столичний главк Слідчого комітету РФ проведе перевірку дій поліції, які затримали 9-річного хлопчика за декламацію Шекспіра в центрі Москви.

Столичний главк Слідчого комітету РФ проведе перевірку дій поліції, які затримали 9-річного хлопчика за декламацію Шекспіра в центрі Москви.

Про це заявила представниця столичного главку СК РФ Юлія Іванова, повідомляє Інтерфакс.

«Увечері 26 травня 2017 року співробітники поліції відділу ОМВД по району Арбат доставили дитину до відділу поліції. За попередніми даними, дитина перебувала у вечірній час на вулиці без супроводу батьків», — повідомила Іванова.

За її словами, керівництво главку доручило провести дослідчу перевірку за даним фактом. «Слідство дасть правову оцінку діям співробітників поліції», — додала вона.

Іванова повідомила, що слідчі вивчають відеозапис, на якому жінка намагалась завадити поліцейським, на «предмет наявності в її діях ознак злочину, передбаченого статтею 318 КК РФ» (застосування насильства відносно представника влади).

Раніше повідомлялось, що керівництво центрального округу Московської поліції призначило перевірку за фактом затримання хлопчика у Москві.

Нагадаємо, 26 квітня у центрі Москви поліція затримала хлопчика (за непідтвердженими даними, йому було близько 10 років), який був на прогулянці разом з мамою і декламував уголос вірші.

У поліції Москви зазначили, що хлопчика затримали через те, що «він знаходився на вулиці один і підходив до перехожих і водіїв автомашин».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: