Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак під час спільної пресконференції президента Швейцарської Конфедерації Симонетти Соммаруги та президент України Володимира Зеленського, Київ, 21 липня 2020 рік
Фото:

Ратинський В'ячеслав / УНІАН

Очільник Офісу президента України Андрій Єрмак отримав позитивний тест на COVID-19. Каже, що почувається нормально.

Про це він повідомив у Facebook.

«Під кінець робочого дня отримав занадто "позитивні" новини: у мене позитивний тест на коронавірус, але почуваюся нормально», — написав він.

Очільник ОП зазначив, що буде на самоізоляції, але продовжуватиме працювати у звичному режимі. Додає, що цього тижня у нього запланована відеозустріч радників лідерів нормандського формату. 

Єрмак закликав усіх не допускати недбалого ставлення до карантинних правил, носити маски, мити руки та зберігати дистанцію.

У Зеленського COVID-19

Трохи раніше за Єрмака президент України Володимир Зеленський повідомив, що у нього підвищилась температура, тому він ізолюється. Тест показав, що у глави держави коронавірус.

«Попри усі карантинні заходи, я теж отримав + результат. В мене 37,5, а всім бажаю 36,6! Втім, почуваюся добре. Обіцяю ізолюватися і продовжую працювати», — написав президент.

В ОП зазначили, що у Зеленського є всі необхідні інструменти, аби виконувати свої обов'язки з режиму самоізоляції.

Нагадаємо, дружина Зеленського Олена ще в червні перехворіла на COVID-19. Хворів і його син.

Перед тим, як захворювання підтвердили у першої леді, Зеленський розповів, що хотів сам заразитись коронавірусом, щоб на власному прикладі показати людям, «що це страшно».

Поділитись: