Державний концерн Укроборонпром без конкурсу уклав договір на понад 9 мільйонів гривень з підприємством «Урс Груп». Цю компанію, її директора і власника підозрюють у розтраті бюджетних коштів.

Про це йдеться у розслідуванні «Слідство-Інфо».

У матеріалах розслідування йдеться, що держпідприємство без конкурсу замовило послуги з оновлення паливного складу у компанії «Урс Груп» на понад 9 млн гривень. Договір сторони уклали 10 лютого, однак детальні умови досі не оприлюднили.

Зазначається, що директора та власника компанії «Урс Груп» підозрюють у розтраті державних коштів. Компанія наприкінці 2016 року уклала договір з «Комбінат «Рекорд» щодо ремонту споруди для наливання нафтопродуктів, однак роботи, як повідомляється, фактично не виконали. У січні 2017 року суд арештував гроші на банківських рахунках компанії.

Окрім того, компанія «Урс Груп» фігурує в інших кримінальних провадженнях, пов'язаних з ухиленням від сплати податків та підробкою документів для отримання будівельної ліцензії.

«Слідство.Інфо» також виявило, що ця фірма фігурує і в інших кримінальних провадженнях, де йдеться про ухилення від сплати податків, а також щодо підроблення документів для отримання будівельної ліцензії.

Укроборонпром — це об'єднання багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості України.

До складу Концерну увійшли підприємства, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, а також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами. Концерн підпорядковується Міністерству оборони.

Поділитись: