У мережі почали поширювати відео, на якому народна депутатка фракції «Слуги Народу», голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти «низької якості», і завела мову про стерилізацію непрацевлаштованих людей.

Про це повідомили пресслужбі Федерації профспілок України.

У зв'язку з висловлюваннями депутатки, постійна комісія Ради ФПУ з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки Третьякової.

Так, депутатка підняла тему доцільності виплат безробітним соціальної допомоги.

«Коли демографічно надаємо такі засоби, які використовуються сім'єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати їй рівні права, освіту, а для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості. Вони призводять до того, що теж сідають на державні кошти», — заявила Третякова.

Потім вона привела приклад Великої Британії і Сінгапуру, де приймають суворі заходи для боротьби з безробітними.

На її думку, такими методами влада інших країн «викорчовувала в нації елементи, які не є захисниками і годувальниками».

«Співати пісні потрібно тому, хто щодня встає на захист своєї Батьківщини, на захист свого будинку, на те, щоб годувати своїх утриманців. Усі, хто цього не робить, вони не можуть відносити себе до гідного життя», — резюмувала депутатка.

Також вона запропонувала не забирати у людей податки, щоб «вони самі вирішували, кому матеріально допомагати, і бачили, що їхні кошти витрачаються ефективно».

Після цих заяв депутатки Рада ФПУ у відкритому листі до спікера парламенту Дмитра Разумкова вимагала відкликати Третьякову з посади голови комітету, розцінивши її позицію як антисоціальну і антигуманну.

Нагадаємо, 23 червня у мережі опублікували відео, в якому голова «Слуги Народу» Олександр Корнієнко під час розмови з головою фракції партії у парламенті Давидом Арахамією говорить нібито про колегу Ірину Аллахвердієву, що вона «робоча баба, як корабельна сосна». Сам Корнієнко спочатку сказав, що запис змонтований.

Однак, 24 червня, Корнієнко вибачився за сексизм і пояснив, що більша частина його слів стосується не Аллахвердієвої, а миколаївського політика Тетяни Домбровської.

Домбровська прокоментувала цей інцидент.

Поділитись: