«Слуга Народу» підтримує позицію Олександра Куницького щодо оскарження рішення Центральної виборчої комісії про скасування його реєстрації кандидатом у народні депутати. Партія вбачає в цьому рішенні політичний мотив.

Про це повідомили у пресслужбі «Слуги народу».

За словами юристів партії, рішення ЦВК про скасування реєстрації Куницького кандидатом у народні депутати ухвалили з грубим порушенням закону, оскільки комісія не врахувала позицію представника партії й пояснення кандидата про те, що він перебував за межами України у зв’язку з відрядженням.

«Тривалість перебування Олександра Куницького за кордоном не була більшою, ніж це дозволено вимогами законодавства. Ми це озвучували, проте ЦВК цей факт враховувати відмовилась», – стверджує представник партії «Слуга Народу», адвокат Олександр Качура.

Він зауважив, що скарга від заявника, на підставі якої було винесено постанову ЦВК про скасування реєстрації, була подана з порушенням законодавства у частині упущення термінів.

Нагадаємо, ЦВК скасувала реєстрацію кандидата зі «Слуги народу» Куницького, він заявив, що готовий судитися. Причиною такого рішення у ЦВК назвали те, що Куницький не перебував на території України протягом 5 років, як того вимагає законодавство. Куницький готовий судитися за це рішення.

«Тільки що ЦВК зняла мою кандидатуру з виборів! Грановський чудово знає, що я відновлюсь через суд і виграю по 169 округу! 9 «мотивованих» Грановським членів ЦВК проголосували проти мене! 7 членів ЦВК були проти мого зняття. Це якраз і є чіткий сигнал політичного тиску! Жоден з них не утримався! За інформацією, яку мені повідомили, Порошенко особисто телефонував членам ЦВК і «тупав ногами», щоб мене знімали під будь-яким приводом!», – заявив Куницький.

Раніше з’явилася інформація про наявність в Олександра Куницького подвійного громадянства, що заборонено українським законодавством.

Куницький згодом підтвердив, що є громадянином Ізраїлю, проте стверджує, що на момент подачі заяви в ЦВК написав заяву в генеральне консульство Ізраїлю в Києві про відмову від ізраїльського громадянства.

Поділитись: