Народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Санченко записав реп, де спробував пояснити суть законопроєкту №3718 «Про засади молодіжної політики».

Відео народний обранець поширив на своїй сторінці у Facebook. У підписі до відео він вказав, що «молодіжний закон потребує молодіжної подачі».

«Принцип, який ми в законі виллємо золотом: жодне рішення для молоді не буде без молоді! Другим принципом, що ми обрали, — розвиток молодіжних центрів на рівні держави», — розповів депутат. 

Третім пунктом він вказав створення українського молодіжного фонду, «щоб всі, хто робить зміни, не ховалися, як Джеймс Бонд». Також, за його словами, молодь зможе взяти грант «на добрі справи», що стане «хорошою інвестицією від держави».

«Чому важливо ухвалити цей закон? Країну має розвивати молодіжний легіон. І хоча світ не обіцяє нам щось путнє, я впевнений, в руках у молоді — наше майбутнє», — «зачитав» Санченко.

Реп закінчується наспівування фрази: «Добрі закони мають прийматись».

Цей законопроєкт №3718 у парламенті зареєстрували 25 червня. Згідно з пояснювальною запискою, за допомогою цих змін хочуть удосконалити систему функціонування вітчизняної молодіжної політики, методів та інструментів її реалізації, зміцнити інституційну спроможність молодіжних та дитячих громадських об’єднань та заохочувати молодь до активної участі в громадському житті.

Законопроєкт спрямований на роботу зі школярами від 14 до 17 років, молодими людьми, які отримали освіту в закладах освіти I — IV рівнів акредитації від 18 до 24 років та молодь, що працює, віком від 25 до 29 років.

Фінансове забезпечення діяльності Українського молодіжного фонду планують здійснювати коштом державного бюджету, що передбачені на проведення конкурсу проєктів програм молодіжних та дитячих громадських організацій, добровільних внесків фізичних і юридичних осіб, добровільних внесків урядів, агентств та установ закордонних країн, міжнародних фінансових та інших організацій та інших джерел.

Нагадаємо, з 23 комітетів Верховної Ради лише один не провів жодного засідання в період з 1 квітня до 18 травня 2020 року. Йдеться про Комітет з питань молоді та спорту.

Поділитись: