Служба безпеки встановила двох львів'ян, які надсилали листи з погрозами консулці Польщі. Як повідомляється, вони також причетні до протиправного оформлення «Карти Поляка».

Про це повідомляють у пресслужбі СБУ.

Як зазначається, листи з погрозами почали надходили на електронну скриньку Генконсульства після появи у пресі низки статей про махінації з отриманням українцями польських документів.

Згодом двоє львів’ян, які нібито причетні до махінацій, зареєстрували електронну скриньку, з якої погрожували Генконсульству та польській громаді Львова.

«Під час обшуків за місцями проживання махінаторів правоохоронці виявили докази їхньої причетності до злочину. Зокрема, у ноутбуці зловмисників містилися вже надіслані листи та проєкти нових», — уточнили в СБУ.

За інформацією «Львівського порталу», обшуки пройшли в одній з квартир багатоповерхівки на вул. Любінській, 157. Там мешкають мати з сином, які надавали послуги з виготовлення «Карти поляка».

Зазначається, що, ймовірно, саме через відмову видавати ці документи львів’яни вдалися до погроз керівнику відділу «Карти поляка», консулці Ірені Нагурській.

«Карта поляка» — документ, який підтверджує приналежність особи до польського народу поза межами історичної батьківщини. Власникові карти поляка належать права, що випливають із Закону «Про карту поляка», ухваленого сеймом Республіки Польща 7 вересня 2007 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile