Необхідно розслідувати, яким чином Юрій Крисін, перебуваючи під державною охороною, вчиняв злочини.

Питання про те, як фігурант справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія під час Євромайдану у 2014 році Юрій Крисін, перебуваючи під державною охороною, вчиняв правопорушення – має стати предметом службового розслідування.

Про це в ефірі Громадського розказала координаторка проекту «Медійна ініціатива за права людини» Марія Томак.

«Що точно має стати предметом службового розслідування, це те, яким чином Юрій Крисін, перебуваючи під державною охороною, вчиняв злочини», – сказала вона.

За її словами, з відповідним запитом звертався адвокат родини Веремія Віталій Титич. І сама правозахисниця зверталась із запитом щодо взагалі цієї охорони.

«І щодо того, яким чином Крисін, перебуваючи під охороною, вчиняв ці злочини, і чи не є ті правоохоронці, які його охороняли, співучасниками – жодних розслідувань не проводиться», – підсумувала Томак.

Нагадаємо, що у 2014 році до арештованого Крисіна було приставлено державну охорону через нібито загрозу його життю, а запобіжний захід було змінено на домашній арешт.

Тим не менш, він за цей час став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» в Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

7 лютого Печерський суд не продовжив цілодобовий домашній арешт Юрія Крисіна, відхиливши клопотання ГПУ.

Детальніше про Крисіна, якого в МВС вважають одним із «бригадирів» «тітушок» під час Євромайдану, читайте у публікації:

«Шкаф»: Як фігурант справи «тітушок» уникнув СІЗО.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: