«Смарт-Холдинг» депутата від партії «Опозиційний блок» Вадима Новинського пішов на співпрацю с Генеральною прокуратурою, якак зранку 25 вересня провела в будівлі холдингу обшуки.

Про це в ефірі Громадського заявив прес-секретар «Смарт-Холдингу» Євгеній Загорулько.

Співробітники ГПУ та СБУ прийшли з обшуками. Вони прийшли в офіс в вихідний день, коли там нікого немає. Нічого не виймалось, ніякої документації. Слідчі не пояснили навіщо вони зламали двері, це вже другий випадок, ми тільки що поставили нову. Зараз ми співпрацюємо з ГПУ та передамо всі необхідні матеріали», — сказав Загорулько.

Також, за словами прес-секретаря, Новинський начебто не пов’язаний с суднобудівним заводом «Океан».

«Нас не перший раз нам намагаються зв’язати с суднобудівним заводом «Океан», але ми не одноразово заявляли, що ні «Смарт-Холдинг», ні Вадим Новинський, не є акціонерами та не мали майнових прав в цьому заводі», — стверджує адвокат.

Нагадаємо, обшуки в київському офісі «Смарт-Холдинг» проводились Генеральною прокуратурою України спільно зі Службою безпеки Українив рамках провадження за фактом заволодіння невстановленими особами майном ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» в особливо великих розмірах, доведення вказаного підприємства до банкрутства та вчинення інших злочинів.

Поділитись: