Компанія «Смарт-Холдинг» заявила про проведення військовою прокуратурою обшуків у будинку одного з керівників компанії, який перебуває у відрядженні

Компанія «Смарт-Холдинг» заявила про проведення військовою прокуратурою обшуків у будинку одного з керівників компанії, який перебуває у відрядженні.

Про це йдеться в заяві компанії.

«Адвоката господаря будинку не пропускають до місця проведення слідчих дій. Слідчі пред'явили постанову суду, в якій дається дозвіл на обшук будинку іншого громадянина на прізвище Дробот, який проживає в тому ж котеджному містечку, що і представник «Смарт-Холдингу», — йдеться в заяві у Facebook.

Як зазначає компанія, слідчі в супроводі спецпідрозділів завдали великої матеріальної шкоди будинку і продовжують обшук, незважаючи на те, що адвокат вказав їм на явну помилку і попередив про відповідальність за незаконні дії.

Компанія, зокрема, звернулася до генпрокурора «з вимогою зупинити свавілля».

«Смарт-Холдинг» звертається до Генерального прокурора з вимогою зупинити це свавілля. Ми розглядаємо ці незаконні дії як тиск на бенефіціара «Смарт-Холдингу» одного з лідерів «Опозиційного блоку» Вадима Новинського напередодні засідання Регламентного комітету, який розглядає подання ГПУ про зняття з нього депутатської недоторканності», — йдеться у заяві.

Раніше повідомлялося, що обшуки у Криворізькій міськраді проводились через справу Новинського.

Поділитись: