Cмартфон Apple iPhone 7 Plus вперше загорівся.

Про це повідомляє газета The Independent з посиланням на користувача мережі Reddit.

Фотографії телефона, який згорів, опублікував користувач з ніком «kroopthesnoop», який купив гаджет.

За його словами, телефоном він навіть не встиг скористатися - апарат вибухнув під час транспортування від складу до покупця. На його лицьовій стороні помітні сліди кіптяви та деформації захисного скла і корпусу, на тильній стороні чітко помітні вм'ятини.

Акумуляторні батареї, які компанія використовує у нових моделях, «практично завжди безпечні, але можуть представляти загрозу, якщо порушена герметичність оболонки акумулятора». В цьому випадку можливий вибух або пожежа батареї або телефону.

Судячи зі вм'ятин на пошкодженому апараті, скоріш за все займання сталося від перегріву або механічного впливу.

Це перший випадок пошкодження телефону оновленої серії Apple,тому говорити дефекти моделі ще рано. Від інших покупців і користувачів iPhone 7 подібних скарг не надходило.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що компанія Samsung відкликає партію смартфонів Galaxy Note 7. Причиною стали чисельні випадки самозаймання смартфону під час зарядки, повідомляє BusinessInsider.

Як пише видання, у Samsung відмовились назвати точну кількість смартфонів, які компанія відкликала. Однак, The Guardian з’ясувало, що мова йде про 2,5 млн виготовлених смартфонів, з яких 1 млн вже був проданий.

Кілька людей з Кореї, які отримали Galaxy Note 7 напередодні, опублікували у соціальних мережах фотографії своїх згорілих смартфонів. Як виявилось, батарея Galaxy Note 7 фактично вибухнула під час зарядки пристрою.

Поділитись: