Як можна пролити світло на ці кошти обговоримо  сьогодні о 21:10 в програмі «Простономіка».

400 мільярдів гривень — саме стільки грошей за підрахунками Національного банку України обертається поза фінансовою системою держави, тобто в тіні. Як можна пролити світло на ці кошти, обговоримо сьогодні о 21:10 у програмі «Простономіка».

До прикладу, один зі способів детінізації — фіскальні чеки. Кабмін значно спростив вимоги до касових апаратів, що їх видають. Невдовзі ним може стати й звичайний смартфон. Розповімо, як до нововведення ставляться підприємці та що це дасть економіці.

Крім того, нині кожен третій громадянин України не користується банківськими послугами. Ми розбиралися, чому так сталося та що буде з економікою, якщо кількість готівки зменшиться.

Також у виконувачки обов'язків міністра фінансів України Оксани Маркарової ми розпитали, якою ж буде подальша співпраця України та МВФ.

Розповімо й про успіхи українських підприємств. Як перетворити звичайну пекарню на інноваційну компанію, яке працює на міжнародну корпорацію та 5 країн світу. Та скільки коштів треба, щоб модернізувати виробництво під вимоги замовника?

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: