У Перечині 15 липня оголосили днем жалоби і скасували щорічний фестиваль лемківської культури «Лемківська ватра», який мав відбутися у неділю в селі Ворочово.

Голова Перечинської райдержадміністрації Віктор Олефір написав заяву на звільнення після ДТП, коли він у нетверезому стані наїхав на двох жінок, одна з яких померла.

Про це йдеться на сайті голови Закарпатаської ОДА  Геннадія Москаля.

«Голова РДА написав заяву на звільнення, відсторонений від посади, у Київ направлені матеріали на його звільнення», — зазначено у повідомленні.

У Перечині 15 липня оголосили днем жалоби і скасували щорічний фестиваль лемківської культури «Лемківська ватра», який мав відбутися у неділю в с. Ворочово.

Водночас прокурор Закарпатської області оголосив про підозру голові Віктору Олефіру у вчиненні смертельної ДТП, йдеться на сайті прокуратури Закарпатської області.

Підозру оголосили за ч. 2 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили смерть потерпілого).

Олефіру затримали в порядку ст. 208 КПК України.

Як повідомлялося, у місті Перечин на Закарпатті на вул. Жовтневій 13 липня о 22:37 голова Перечинської райдержадміністрації Віктор Олефір у стані алкогольного сп'яніння збив двох жінок. Одна з них загинула, інша перебуває у реанімації.

Пізніше голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що поліція зупиняла голову Перечинської райдержадміністрації Віктора Олефіра за декілька хвилин до того, як він збив двох жінок, одна з яких померла, проте чиновника «відпустили через високу посаду».

Поділитись: