УКРАЇНА

Соліста Львівського театру опери та балету внесли у базу «Миротворця»

16 березня, 2018 12:07
УКРАЇНА/Соліста Львівського театру опери та балету внесли у базу «Миротворця»
Зберегти
Вигляд
lead
Соліста Львівського театру опери та балету Миколу Санжаревського внесли у базу сайту «Миротворець». Митця звинувачують у «проведенні антиукраїнської пропаганди».

Миколу Санжаревського, соліста Львівського театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, внесли у базу сайту «Миротворець».

На сайті Санжаревський значиться як «пособник терористів». Митця у базу «Миротворця» внесли 8 січня 2018 року.

Його звинувачують у «проведенні антиукраїнської пропаганди» та «зборі коштів для бойовиків ДНР».

Як зазначає видання «Львівський портал», у Львівському театрі опери та балету вже пообіцяли провести службове розслідування у зв’язку із антиукраїнськими поглядами співробітника.

Крім того, журналістка з Одеси Олена Добровольська заявила про сепаратистські погляди соліста. Вона опублікувала скріни із сторінок з соцмереж Санжаревського, де він публікував пости про підтримку бойовиків на окупованих територіях та поширював антиукраїнську інформацію.

Микола Санжаревський — соліст балету в Львівській опері. Також він є арт-директором у Львівській школі академічного та сучасного балету.

Нагадаємо, 11 вересня минулого року до бази сайту «Миротворець» внесли Юлію Тимошенко.

ООН звинувачує сайт «Миротворець» у порушенні права на приватне життя і презумпції невинуватості. З 2014-го року на сайті публікуються персональні дані тисяч людей, у тому числі медіа-фахівців і активістів неурядових організацій, називаючи їх прихильниками бойовиків і тероризму. При цьому «Миротворець» співпрацює з СБУ, Генштабом, прикордонниками і МВС.
 

Пов`язані новини