Культура / Кіно

Sony Pictures планує зняти новий фільм про «Мисливців на привидів» — ЗМІ

Entertainment Weekly
Культура/Кіно/Sony Pictures планує зняти новий фільм про «Мисливців на привидів» — ЗМІ
Зберегти
Вигляд
lead
Компанія Sony Pictures готується до зйомок нового фільму про «Мисливців на привидів». Картина буде не перезапуском оригінальних історій, а їхнім продовженням.

Як дізналося видання Entertainment Weekly, режисером нової стрічки стане Джеймс Райтман, син Айвана Райтмана, який був режисером оригінальних фільмів 1984 та 1989 років.

Джеймс Райтман розповів, що завжди вважав себе першим фанатом оригінального фільму, бо 6-річним хлопцем часто бував на знімальному майданчику.

«Це наступна частина оригінальної франшизи. Це не перезапуск. Те, що сталося у 80-х роках, залишиться у 80-х. Ці події (нового фільму — ред.) відбуваються в наш час», — сказав він.

Sony Pictures планує розпочати зйомки в 2019 році, а випустити картину компанія хоче влітку 2020-го.

Крім того, як повідомляє The Hollywood Reporter, для нового фільму шукають чотирьох акторів-дітей — двох хлопців та двох дівчат. Ймовірно, саме вони стануть головними героями фільму. Також видання зазначає, що попередня назва стрічки — «Іржаве місто» (Rust City).

Нагадаємо, в 2016 році вийшов перезапуск «Мисливців на привидів», але картина провалилася в прокаті, а також отримала багато негативніх відгуків від фанатів оригінальної франшизи.

Як повідомлялося, вийшов перший трейлер стрічки «Людина-павук: Далеко від дому».

Пов`язані новини