УКРАЇНА

Соцінспектори перевірятимуть відповідальних за виплати чиновників – міністр Рева

16 лютого, 2017 23:44
УКРАЇНА/Соцінспектори перевірятимуть відповідальних за виплати чиновників – міністр Рева
Зберегти
Вигляд
Міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів про законопроект зі створення органу контролю за соцвиплатами.

Запропонований Мінсоцполітики законопроект про створення органу контролю за соцвиплатами передбачає, що ці соцінспектори перевірятимуть не людей, які отримують виплати, а чиновників, які відповідальні за їх призначення.

Про це в ефірі Громадського розказав міністр соціальної політики України Андрій Рева.

«Ці контролюючі органи будуть створені по областях і підпорядковуватимуться Мінсоцполітики. І у разі надходження скарги, я не буду відсилати її в обласне управління, я буду їм відсилати. І вони перевірятимуть не людей, а чиновників, які їх обслуговують», – зауважив міністр.

Він також підкреслив, що ці органи контролю комплектуватимуться виключно тими спеціалістами, які працювали у цій сфері, які «знають, що таке адресні державні допомоги, що таке субсидії». При цьому, за словами міністра, таких соцінспекторів не буде багато.

«От тоді ми будемо реалізовувати дві основні функції, як повинні бути в державного органу: нормотворчу і контрольну», – підсумував Рева.

Крім того, міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів у студії Громадського про те, як відбуваються виплати переселенцям та про реформування пенсійної системи в Україні, зокрема, що розмір пенсії має повністю відповідати соціальним внескам, які були зроблені людиною протягом страхового стажу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини