Американська аерокосмічна компанія SpaceX уклала угоду зі Space Adventures для здійснення комерційних польотів туристів у космос.

Про це повідомляє Space Adventures.

Полетіти на орбіту Землі туристи мають на космічному кораблі Crew Dragon. Як зазначили у компанії, успішний перший запуск SpaceX цього корабля на МКС та успішне випробування його аварійного відділення дозволили двом компанія укласти партнерську угоду.

У першому польоті візьмуть участь четверо людей, вони вийдуть у космос на кораблі Crew Dragon, але не зістиковуватимуться з МКС, а перебуватимуть у вільному польоті на орбіті планети. Розпочати такі комерційні місії попередньо планують наприкінці 2021 — в середині 2022 року.

«Ця історична місія стане черговим кроком на шляху до того, щоби зробити космічні польоти можливими для людей, які мріють про це. Ми раді працювати з командою Space Adventures над цією місією», — сказала Гвін Шотвелл, президент та головний операційний директор SpaceX.

Як зазначає видання Techcrunch, компанія Space Adventures має досвід відправки у космос туристів — вона організувала подорож семи приватних осіб на МКС на російських кораблях «Союз».

Скільки коштуватиме квиток на Crew Dragon для польоту у космос, не повідомляється.

Нагадаємо, запускати туристів у космос також планує компанія Virgin Galactic, але Crew Dragon буде літати на більшу висоту.

Компанія Blue Origin також випробовує власний корабель New Shepard, призначений для космічних туристів.

Поділитись: