Falcon 9 вивела на орбіту телекомунікаційний супутник Inmarsat-5 F4, який разом з іншими супутниками забезпечуватиме високошвидкісним інтернетом літаки і морські судна.

Ракета-носій Falcon 9, що належить американській приватній компанії SpaceX, вивела на орбіту телекомунікаційний супутник Inmarsat-5 F4, який разом з іншими супутниками забезпечуватиме високошвидкісним інтернетом літаки і морські судна.

Falcon 9 була запущена з космодрому на мисі Канаверал у штаті Флорида. Через 32 хвилини компанія повідомила, що супутник успішно виведений на орбіту.

Inmarsat-5 F4 стане четвертим супутником в орбітальному угрупованні Global Xpress, яка розгорнута для надання високошвидкісного інтернету в моря, повітрі та на землі.

Супутник Inmarsat-5 F4, вироблений корпорацією Boeing, важить понад шість тонн. На даний момент це найбільший вантаж, який Falcon 9 виводила на орбіту. Через це компанія вирішила не повертати першу сходинку носія на Землю: важкий вантаж вимагає значних витрат енергії для виведення його на орбіту, і на маневрування ракети для її повернення на Землю палива вже б не вистачило.

Нагадаємо, SpaceX повторно запустила ракету Falcon 9, після того, як у вересні 2016 Falcon 9 вибухнула під час передполітних випробувань на космодромі на мисі Канаверал у Флориді.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: