Світ

SpaceX звільнить 10% своїх працівників

Reuters
Світ/SpaceX звільнить 10% своїх працівників
Зберегти
Вигляд
Американська компанія Ілона Маска SpaceX звільнить 10% своїх працівників, бо хоче бути компактнішою. Нині в компанії працює близько 6 тисяч людей.

«Щоб продовжити постачання для наших клієнтів і досягти успіху в розробці міжпланетних космічних апаратів і глобального космічного інтернету, SpaceX повинна стати більш компактною компанією», — зазначив її президентка Гвен Шотуелл у розісланих від компанії листах.

Вона також назвала це дуже важким, але необхідним рішенням.

Компанія SpaceX також запропонує звільненим працівникам компенсації в розмірі восьмитижневої оплати, допоможе скласти резюми та знайти роботу.

У червні 2018 Ілон Маск заявив про намір скоротити 9% співробітників компанії електромобілів Tesla, щоб знизити витрати компанії та вивести її у прибуток.

У 2018 році компанія Ілона Маска SpaceX встановила власний рекорд за кількістю запусків ракет за один календарний рік. Компанія доставила на орбіту 64 супутники і так здійснила свою 19 успішну місію.

Запускаючи, наприклад, Falcon Heavy, компанія Маска може доставити удвічі більшу вагу вантажу, ніж її конкуренти. І вартість запуску SpaceX дорівнюватиме приблизно п'ятій частині ціни конкурентів. Один запуск Falcon 9 від SpaceX коштує близько 62 мільйонів доларів, водночас запуск одноразової ракети носія «Атлас-5» — 109 мільйонів доларів, що майже удвічі більше за SpaceX.

Більше про:
# Ілон Маск
# SpaceX
Пов`язані новини