На Громадському відбулись дебати кандидатів на посаду Голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

На Громадському відбулись дебати кандидатів на посаду Голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Вибори публічного акціонерного товариства НСТУ відбудуться в понеділок, 10 квітня. Обиратиме Голову ПАТ НСТУ Наглядова Рада товариства.

На дебати прийшли усі 8 кандидатів: Зураб Аласанія, Роман Вибрановський, Юрій Дараган, Олександр Зорка, Олександр Зирін, Олександр Коваленко, Олег Наливайко, Марек Сієрант.

Ці дебати –  спільна ініціатива Громадського Телебачення та Громадського Радіо.

Ведучі дебатів –  журналіст Громадського Телебачення Андрій Сайчук та ведуча Громадського Радіо Наталя Соколенко.

Кандидати на посаду керівника нового Суспільного мовлення публічно представили свої стратегії розвитку Суспільного, свої команди та дали відповіді, як будуть забезпечувати незалежність мовника.

Наталя Гуменюк, голова ГО «Громадське телебачення»: «Реформа Суспільного – одна з найважливіших для країни, яка дає шанс на те, щоб змінити і оздоровити хворий український ринок олігархічних і політичнозалежних медіа. Для Громадського, яке сповідує цінності суспільного мовлення, – це відповідальність ініціювати таку розмову і дати можливість аудиторії почути кандидатів. Є й символізм у тому, що ми робимо це спільно з колегами з Громадського радіо».

Наталя Соколенко, заступниця головного редактора Громадського радіо: «В Україні сформувалося середовище журналістів, яким, як повітря, потрібне незалежне суспільне мовлення. Вони не можуть працювати там, де свобода слова не є головною цінністю, поза стандартами професії. Тому наше завдання – вигризати реформу суспільного мовлення до перемоги».

«Громадське Телебачення» – це громадська організація, яка була заснована журналістами в 2013 році з метою створити альтернативу комерційним телеканалам, які представляють інтереси різноманітних бізнесових груп. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та особистості. 19 травня 2016 року Громадське отримало ліцензію на супутникове мовлення строком на 10 років. Громадське Телебачення мовить цілодобово у супутнику ASTRA-4А у відкритому доступі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: