47-й Київський міжнародний кінофестиваль Молодість почнеться в травні наступного року. 21-24 жовтня оргкомітет кінофестивалю пропонує глядачам программи спеціальної події «Молодість. Пролог — 47».

47-й Київський міжнародний кінофестиваль Молодість почнеться в травні наступного року. 21-24 жовтня оргкомітет кінофестивалю пропонує глядачам программи спеціальної події «Молодість. Пролог — 47».

Программа відкриється світовою прем’єрою українського фільму «Мир вашему дому!» Володимира Лерта за відомим твором Шолом-Алейхема «Тев'є-молочар».Протягом двох днів увазі глядачів пропонуватимуть програму  Національного конкурсу.

Обирати переможців буде журі, до якого увійшли режисер, продюсер та засновник секції «Панорама» на Берлінському кінофестивалі Віланд Шпек з Німеччини; продюсер Іван Мадео зі  Швейцарії, український продюсер Сергій Лавренюк та продюсер фільмів «Лагідна», «Dzidzio Контрабас».

Переможець отримає статуетку «Скіфського оленя» і грошову нагороду — 50 000 гривень.

Прем’єра україно-словацького фільму «Межа» Петера Беб’яка, висунутого Словакією на здобуття премії Американської кіноакадемії «Оскар», відбудеться у рамках спеціальних показів.

У программі «Свобода» представлять 7 фільмів, присвячених темам свободи та толерантності, сучасних, і тих що належать до класики стрічок, таких як «Людина із заліза» Анджея Вайди.

В програмі «Фестиваль фестивалів» також покажуть фільми на соціальну тематику — «Божественний порядок» Петри Вольпе, про боротьбу жінок в Швейцарії за право голосувати на виборах; «Саамська кров» Аманди Кермел, присвячений проблемі расизму. 

У фільмі «120 ударів на хвилину» володара Гран-прі Каннського кінофестивалю Робена Кампіло розповідається історія активістів ЛГБТ, які на початку 1990-х працювали над розповсюдженням інформації про небезпеку СНІДу.

Заплановано також події для професіоналів — пітчінг кінопроектів, майстер-клас «Майстерня талантів», презентація освітньої програми Envision Sound для композиторів кіно, проведення конференції за участі фахівців кіноіндустрії за темою «Київ, як перспективна локація для кінозйомок».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: