Атлантична рада США підготувала унікальний звіт, що відтворює останні місяці битви за Алеппо. 13 лютого о 20:30 Громадське ексклюзивно транслюватиме українською доповідь.

Після понад чотирьох років безвиході та місяців облоги й боїв, у грудні 2016 року останні мешканці обложеного Східного Алеппо були вивезені з міста. Ця евакуація була наслідком брутального насильства. Внаслідок неприцільних бомбардувань, що тривали роками, загинули тисячі людей та була зруйнована східна частина Алеппо.

Авіанальоти створили передумови для кількамісячної облоги та кількатижневих важких боїв. Останній наступ виглядав як цілеспрямоване знищення міста та його мешканців. 

Завдяки інноваційним технологіям аналізу відкритих джерел, цифровому розслідуванню, дослідженню архітектури та аналізу геолокацій Атлантична рада США підготувала унікальний звіт, що відтворює останні місяці битви за Алеппо.

У співпраці з великою командою міжнародних партнерів його автори викладають факти та припущення щодо цього конфлікту. Це має стати нагадуванням для всіх нас про те, що Алеппо не можна забути. 

13 лютого о 20:30 Громадське ексклюзивно транслюватиме українською доповідь Атлантичної ради у Вашингтоні, США. 

Слідкуйте за текстовою трансляцією мовою оригіналу у Twitter

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: