У Харкові 5-6 вересня проходить п'ятий "Донбас Медіа Форум". Цьогорічне гасло заходу — "час обирати журналістські стандарти". У межах форуму відбудуться дискусії та навчання у трьох загальних напрямках: контент, дистрибуція, менеджмент. Журналісти hromadske беруть активну участь у заході.

Головна редакторка hromadske Ангеліна Карякіна 5 вересня виступила модераторкою панельної дискусії: «Медіа як інструмент для маніпуляції суспільною думкою під час виборчої турбулентності. Як цьому протистояти».

Журналістка Анастасія Станко взяла участь в обговоренні «Чому медіа більше не є майданчиком для дискусій та дебатів і як це змінити», а голова hromadske Наталя Гуменюк — у дискусії «Важливі показники успішності матеріалу окрім його віральності. Кількість посилань в соцмережах, реакцій і коментарів — чи достатньо цього для KPI?».

Сьогодні для учасників форуму журналістка та старша редакторка сайту hromadske Анастасія Коріновська о 16:30 проведе тренінг «Мова та архітектура новини» у залі Макіївка. Адреса проведення: Kharkiv Palace Hotel, проспект Незалежності, 2, Харків.

hromadske є медіапартнером заходу.

Поділитись: