Британська співачка Адель оприлюднила в Instagram перше з грудня 2019 року фото. У пості з нагоди свого дня народження вона подякувала своїм слухачам за привітання.

«Сподіваюсь, що ви всі в безпеці й зберігаєте холодний розум у ці скажені часи. Також хочу подякувати всім працівникам, які, ризикуючи своїм життям, піклуються про нашу безпеку! Ви справді наші янголи-захисники», — написала Адель.

Прихильники співачки відзначили, що вона стала значно стрункішою. CNN описав ці зміни в зовнішності Адель як «кардинальні».

Для порівняння: так Адель виглядала в грудні 2019 року.

31-річна Адель Едкінс — одна з найбільш успішних співачок світу, є володаркою майже 150 музичних нагород у різних номінаціях. Створює музику в жанрах поп, поп-соул, блюз, R&B. Випустила три альбоми «17», «21», «25» (останній — у 2015 році), а також декілька синґлів, зокрема саундтрек до фільму про Джеймса Бонда «007: Координати Скайфол».

У 2012 році в Адель та музичного продюсера Саймона Конекі народився син. У 2016 році пара одружилася, але в 2019-му розлучилася. За словами співачки, на осінь 2020-го вона готує новий альбом.

Поділитись: