Українська співачка, заслужена артистка України Анастасія Приходько заявила про те, що йде зі сцени.

«Я іду зі сцени!!! Втомилась слухати про те, що я не формат. Музиканту справжньому важко коли він майже не має підтримки і його змушують стати схожим на всіх! Я не буду ніколи підлаштовуватися щоб бути модною, я справжня і зраджувати саму себе теж не буду, на жаль те що продається в магазинах «все по 10» купують швидше!», — написала співачка на своїй сторінці у Facebook.

Приходько зазначила, що встигла презентувала альбом «Я вільна», випустити відео «Зацелована», «Герої не вмирають» та інші.

З 2015 року співачка почала писати власні пісні та знімати на них кліпи: «Тримай», «good bye», «Крила» та «Саме той».

Також додала, що від початку війни на сході вона підтримувала українських військових.

«Від початку війни я підтримувала всіх кого можу, а також проїхала майже всю лінію фронту і підтримувала наших хлопців», — написала Приходько.

В Україні вона отримала 15 різних нагород, зокрема за допомогу бійцям АТО та звання Заслуженої артистки України.

Наприкінці 2019, попри завершення сценічної діяльності, співачка випустить новий альбом «Крила».

«Дякую всім хто був поруч, моїм друзям дякую за підтримку, моїй команді яка працювала зі мною, музикантам і просто людям які були поруч в складні часи. Всі щось принесли в моє життя, я пробачаю всіх, і прошу вибачення за те що я хочу вперше за 11 років побути один на один з собою, приділити собі час!», — написала співачка.

Анастасія Приходько — українська співачка, яка стала відомою після участі в 7-ому сезоні російського шоу «Фабрика зірок». У 2009 році представляла Росію на Євробаченні з піснею «Мамо» — посіла 11 місце.

Поділитись: