25-річна американська поп-виконавиця Аріана Гранде одночасно зайняла три перші позиції в авторитетному хіт-параді у США Billboard Hot 100. Таким чином, Гранде побила рекорд британського гурту The Beatles, встановлений у 1964 році.

Усі три композиції Гранде, які потрапили у хіт-парад, з останнього альбому співачки — «Thank U, Next».

Перше місце вже четвертий тиждень поспіль займає пісня «7 Rings», на цьому тижні друге місце посіла композиція «Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored». А трек «Thank U, Next» з однойменного альбому піднявся із сьомої позиції на третю. Ця композиція раніше займала перше місце у рейтингу сім тижнів поспіль.

Аріана Гранде — друга в історії США співачка, яка «монополізувала» трійку найпопулярніших композицій тижня.

Раніше це вдавалось лише британському гурту The Beatles — гурт встановив аналогічний рекорд у 1964 році.

У топ-3 чарту Billboard Hot 100 увійшли треки «Can not Buy Me Love», «Twist and Shout» та «Do You Want to Know a Secret». Таким чином, рекорд проіснував понад 55 років.

Billboard Hot 100 — хіт-парад, який публікується американським популярним журналом Billboard: у нього входять 100 найбільш популярних у США пісень за тиждень. Фактично він є офіційним хіт-парадом США.

Зазначимо, у 2017 році Ariana Grande та Rihanna потрапили у список головних благодійників серед знаменитостей.

Нагадаємо, у травні 2017 року під час концерту Аріани Гранде у британському Манчестері терорист-смертник влаштував вибух, унаслідок якого загинули щонайменше 22 людини і понад сотню зазнали поранень, серед загиблих були підлітки і 8-річна дитина. Сама Гранде не постраждала, але через шок оголосила, що припиняє тур і кар'єру.

Однак через два тижні вона повернулася у місто з благодійним концертом разом з іншими відомими музикантами і поп-виконавцями.

Поділитись: