Російська співачка українського походження Лоліта Мілявська поскаржилась в ефірі російського радіо, що не може оформити мінімальну пенсію в РФ, тому що частина її кар'єри пройшла в Україні. У російському Пенсійному фонді співачці сказали, що держава не може платити їй більше 6 тисяч рублів, розповіла Лоліта в ефірі радіо «Эхо Культуры».

За словами Лоліти, їй не вистачає трьох місяців стажу.

«З листопада мені не можуть підрахувати розмір пенсії... Вона не буде більше 6 тисяч рублів. Справа в тому, що я не можу довести всі 35 років трудового стажу, тому що частину цього часу працювала на Україні, а там, зрозуміло, мій стаж ніхто підтверджувати не стане», — заявила вона.

Зазначимо, розмір мінімальної пенсії в Росії становить 8846 рублів, однак співачка не зможе її отримувати, а лише ту, яка відповідає її підтвердженому стажу.

Співачка поскаржилась і припустила, що вона могла б бути на місці бабусь, у яких немає заощаджень. «А якби я була бабусею, яка живе на цю пенсію, відкладаючи на хліб і валідол?», — сказала Лоліта.

Співачка заявила, що продовжує виступати. Вона розповіла, що іноді відчуває нездужання і лікується народною медициною.

Нагадаємо, у квітні 2017 року співачку Лоліту зняли з потяга, який прямував з РФ, у пункті пропуску у «Конотопі» через заборону в’їзду в Україну.

СБУ заборонила співачці в'їзд на територію України через незаконне відвідування анексованого Криму.

Поділитись: