Американська співачка Pink розповіла, що вилікувалась від Covid-19 та пожертвувала мільйон доларів на допомогу у боротьбі з коронавірусом.

Про це співачка написала в Instagram.

Артистка розповіла, що два тижні тому в неї та її 3-річного сина з'явилися симптоми коронавірусу.

«На щастя, наш лікар зі швидкої допомоги мав доступ до тестів, і мій показав позитивний результат. Моя родина вже була на ізоляції вдома і ми продовжили це робити останні два тижні», — зазначила Pink.

Вона додала, що декілька днів тому вона отримала повторні результати тесту — вони негативні.

«Це пародія та провал нашого уряду не робити тестування доступним широкому загалу. Люди повинні знати, що хвороба вражає молодих і старих, здорових і ні, багатих і бідних», — написала співачка.

Pink пожертвувала 500 тисяч доларів у Фонд надзвичайних ситуацій Університетської лікарні Temple у Філадельфії та ще 500 тисяч у Фонд для боротьби з коронавірусом у Лос-Анджелесі.

США залишаються лідером за кількістю інфікованих коронавірусом — там 277 475 пацієнтів. Серед них померли 7 402 пацієнти та одужали — 12 283.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними МОЗ, в Україні 1096 пацієнтів із коронавірусом. Загалом 28 пацієнтів померли та 23 одужали.

У світі зафіксували 1 млн 99 тисяч 960 пацієнтів із коронавірусом, з них одужали — 228 975, а померли — 59 197 людей.

Поділитись: