ENRU

Кобзон про сусідство з Януковичем: Живе за високим парканом під контролем «органів»

Депутат Держдуми Росії і співак Йосип Кобзон живе в будинку  у селищі Баковка, в Одинцовському районі Московської області.

Про це він розповів у коментарі російському таблоїду Dni.ru.

Російськи співак заявив, що по сусідству з ним мешкає колишній президент України Віктор Янукович.

«У Баковці паркан до паркану зі мною — ми цю споруду в жарт називаємо «Китайська стіна» — сьогодні живе колишній президент України Віктор Янукович. Його туди поселили після перевороту на Майдані. Огорожу такої висоти ви й уявити собі не можете!», — розповів Кобзон.

За його словами, ця дача в Баковці контролюється відповідними органами РФ.

«Але від кого ти ховаєшся? Адже якщо захочуть тебе дістати, то дістануть де завгодно. І броньовані машини не допоможуть — ти ж виходиш з неї, і башка залишається. Ось приклад — чоловік Максаковою, вбитий в Києві», — зауважив співак.

Водночас, Кобзон зазначив, що Януковича «власними силами знищив би за те, що він допустив Майдан». «Не можна було цього робити», — висловив переконання артист.

Раніше російська влада продовжила Януковичу термін надання тимчасового притулку до 26 жовтня 2017 року. Повідомлялось, що Янукович має тимчасовий притулок у Ростові-на-Дону, де він зареєстрований у Радянському районі.

Крім того, у коментарі «Українській правді» адвокат Януковича у березні цього року вказував, що Янукович мешкає у Ростові-на-Дону.

Зазначимо, депутат Держдуми і співак Кобзон перебуває під українськими санкціями, йому заборонено в'їжджати на територію України.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram