Британський співак Роббі Вільямс, який випустив кліп на пісню «Party Like A Russian» («Гуляй як росіянин») про життя багатих росіян, заявив, що у відео немає жодного натяку на президента Росії Владіміра Путіна.

Так співак відповів на статтю видання The Sun, яке порівняло персонаж, оспіваний Вільямсом, з Путіним.

Після того як співак випустив відеокліп до цієї пісні, він став об'єктом дуже різних оцінок та думок.

Нагадаємо, у пісні мова йде про людину, «яка зменшує грошові кошти всієї нації», «будує власну космічну станцію», «запхала машину в літак, а літак в човен, для підтримання якого на плаву потрібна половина західної півкулі».

Деякі коментатори назвали відображення стереотипу російського розмаху та розкошів у відео образливим, тоді як сам Роббі Вільмс заперечив у Твіттері, що у пісні йдеться про президента Путіна.

Водночас російський співак Юрій Лоза, відомий тим, що розкритикував низку відомих західних музикантів, несподівано схвально відгукнувся про відео.

«Нехай наші олігархи ображаються — це ж про них так погано думають, якщо в кліпі все так скромненько і бідненько: ні стрибків через багаття зі стодоларових папірців, ні басейну з чорною ікрою, ні триденного салюту, ні Мадонни, яка виконує «Володимирський Централ» верхи на ведмеді. Та й Ермітаж у нього в кліпі знято, якщо вже бути до кінця принциповим, не справжній ...», — зазначає шоу-мен.

Поділитись: