Життя

Співпраця НАБУ і ФБР розпочнеться в лютому – Ситник

Життя/Співпраця НАБУ і ФБР розпочнеться в лютому – Ситник
Зберегти
Вигляд

В лютому до Києва прибудуть представники Федерального бюро розслідувань США, які допомагатимуть Національному антикорупційному бюро України у відстеженні грошових потоків.

Про це в ефірі Громадського заявив голова НАБУ Артем Ситник.

«У лютому ми чекаємо представників Федерального бюро розслідувань США, які будуть нам активно допомагати, оскільки вони мають можливість відслідковувати грошові потоки в доларах по всьому світу», – сказав Ситник.

За його словами, співпраця з ФБР дозволить контролювати проходження міжнародно-правових доручень через відповідні органи в Сполучених Штатах, і сприятиме розслідуванню цих справ у «максимально короткий термін».

Також Ситник повідомив, що в лютому детективи НАБУ відвідають країни Євросоюзу для отримання міжнародно-правової допомоги щодо кримінальної справи проти депутата від «Народного фронту» Миколи Мартиненка, яку відкрили в Швейцарії.

«Зараз з усіма країнами, де ми можемо отримати інформацію встановлені контакти. Вже заплановані виїзди детективів за кордон для того, щоб отримати цю інформацію. Це буде в лютому», – сказав голова антикорупційного бюро.

Як відомо, з 19 по 21 січня Ситник перебував з робочим візитом у Вашингтоні.

Пов`язані новини