ENRU

Співробітниці заводу Tesla звинуватили колег-чоловіків у сексизмі — The Guardian

Жінки, що працюють на заводі Tesla в каліфорнійському місті Фримонт, поскаржилися на сексизм і дискримінацію по відношенню до них з боку колег-чоловіків.

Про це пише британська The Guardian.

За словами однієї зі співробітниці, жінки зазнають сексуальних домагань з боку колег та сексистських зауваженням з боку своїх начальників.

Більше того, жінки повідомили про несправедливі підвищення і невиплачені премії.

Приводом для зібрання стало запрошення співробітниць Tesla на організований компанією обід 8 березня, який присвятили «маслам для тіла». Жінки назвали таке запрошення образливим, тому керівництво Tesla скасувало обід і прийняло рішення провести збори.

У зустрічі взяли участь 70-100 осіб, серед яких було 20 жінок.

Голова Tesla Ілон Маск не був присутній на зборах, але пізніше надіслав співробітникам лист в якому заявив, що раніше Tesla надавала співробітникам «з менш представницьких соціальних груп» роботу і підвищення на відміну від більш кваліфікованих робітників.

«А потім вони вирішували засудити Tesla на мільйони доларів, тому що вважали, що їх підвищення було недостатнім»,  — додав Маск.

Коли модератор заходу попросив підняти руки тих співробітниць, які стикалися з домаганнями на робочому місці, відгукнулася велика частина присутніх жінок, пише The Guardian.

Одна з менеджерів Tesla розповіла виданню, що відповіді керівників не внесли ясності щодо ситуації і були наповнені корпоративним сленгом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Жінки-іграшки»: як в Італії закрили телепрограму через сексизм

Підписуйтесь на наш канал в Telegram