За кілька годин після підписання Америкою та Росією угоди про перемир’я в Сирії сталася нова хвиля кровопролиття.

Гелікоптери режиму Башара Асада скинули касетні бомби на житлові квартали Алеппо, а російська авіація розбомбила центральний ринок в Ідлібі. 

В атаках загинули майже три десятки мирних мешканців, включно з дітьми, близько сотні людей зазнали поранень, передає Reuters.

Провладна артилерія також обстріляла Думу, північно-східне передмістя Дамаска. За даними незалежної Сирійської правозахисної організації, місто Алеппо зазнало артилерійських обстрілів як з боку урядової армії, так і з боку повстанців.

Тим часом у Верховному комітеті з переговорів, який представляє мейнстрімову сирійську опозицію, заявили, що не отримали тексту американо-російської угоди про перемир’я. Речниця комітету висловила сумнів, що Кремль зможе натиснути на Дамаск у питанні припинення бомбардувань.

Нагадаємо, що в ніч на 10 вересня держсекретар США Джон Керрі та міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров підписали угоду про перемир’я у Сирії.  Воно має формально розпочатися 12 вересня на заході сонця. Відповідно до плану, починаючи з наступного понеділка усі сторони конфлікту мають припинити бойові дії.

Поділитись: