Рівненський армреслер Олег Жох після автомобільної аварії перебуває у стабільно важкому стані.

Про це повідомило рівненське видання «РадіоТрек» з посиланням на виконувача обов’язків головного лікаря Рівненської міської центральної лікарні Ігор Дундюка.

«Його стан стабільно важкий. Але він буде жити», — сказав лікар.

Водночас він зазначив, що інформація, поширена в інтернеті, про необхідність лікування у столиці та закордоном не відповідає дійсності.

«Це якісь сторонні люди здійняли в Інтернеті ще вчора цей «кіпіш» про переїзд у Київ та закордонних медиків. Він у палаті інтенсивної терапії нейрохірургічного відділення, отримує адекватне лікування. У нього торакальна травма, забій головного мозку, проблеми з легенями, перелом кісток передпліччя лівої руки. Ніхто його не збирається переводити у Київ», — сказав лікар.

Олег Жох — чинний чемпіон світу з армреслінгу на ліву руку у ваговій категорії до 70 кг, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України, зазначає місцеве видання.

14 листопада в автомобільній аварії на Рівненщині загинув чемпіон Європи та світу з армреслінгу, чемпіон Європи та світу з армреслінгу, тернополянин Андрій Пушкар та постраждав рівнянин Олег Жох. Також загинув батько Олега Жоха.

Поділитись: