Музичний сервіс Spotify стане доступним в Україні з 15 липня 2020 року. Низка українських користувачів повідомила про те, що додаток Spotify став доступним в App Store, а вебсторінка сервісу доступна за українським доменом spotify.ua.

ОНОВЛЕНО (20:52): У попередній версії новини ми некоректно вказали, що ціни на використання Spotify в Україні «аналогічні американським». Просимо вибачення за помилку.

На офіційному сайті Spotify в російській версії доступні оновлені правила користування сервісом, які набувають чинності від середи, 15 липня. У них згадується Україна як одна з країн, де доступний Spotify.

Фото:

скриншот

Доступу до додатку Spotify: Music and Podcasts через магазини додатків в українських користувачів наразі немає. Утім його можна завантажити за прямим посиланням. Можна навіть зареєструвати акаунт в Україні, але він буде позначений як такий, що діє з іншої країни.

Крім того, за посиланням spotify.ua відкривається українська версія сайту Spotify (про це можна судити з частини ua у домені) — щоправда, наразі вона доступна лише англійською. Там також вказані ціни начебто на використання сервісу в Україні — вони зазначені в доларах.

Офіційно Spotify поки не оголошував про відкриття в Україні. Утім російські ЗМІ (згадка про Росію є в оновлених умовах користування Spotify) вже повідомили про те, що додаток сервісу доступний в App Store і Google Play Market.

ОНОВЛЕНО (20:53): Spotify офіційно підтвердив запуск в Україні у пресрелізі, який оприлюднили в українських спеціалізованих ЗМІ.

  • Ще у січні 2020 року ми повідомляли про часткову роботу Spotify в Україні. На веб-версію сервісу можна було зайти без використання VPN.
  • Spotify — стриминґовий сервіс для прослуховування музики. Також на ньому можна слухати аудіозаписи BBC, Sony, EMI, Warner Music Group та Universal.
Поділитись: