Детективи Національного антикорупційного бюро України у Львові оголосили підозру ще одній людині, ймовірно, причетній до справи щодо розкрадання грошей на будівництві українських доріг, і в межах якої у Польщі затримали колишнього очільника Укравтодору Славоміра Новака.

Про це повідомила пресслужба НАБУ.

Там зазначили, що у Львові тривають слідчі дії в межах спільного розслідування з антикорупційними органами Польщі щодо діяльності злочинної організації у сфері дорожнього господарства.

«Детективи повідомили про підозру одному з ймовірно причетних до вчинення злочину осіб», — йдеться у повідомленні. 

20 липня Центральне антикорупційне бюро Польщі затримало колишнього міністра транспорту Польщі й ексглаву Державної служби автомобільних доріг України (Укравтодор) Славоміра Новака. У розслідуванні бере участь й Національне антикорупційне бюро України.

Згодом у НАБУ повідомили, що посадові особи Укравтодору створили злочинну організацію, діяльність якої була спрямована на розкрадання коштів міжнародних організацій, які виділяли гроші для ремонту доріг в Україні. Подібні махінації за участю тих же осіб виявили в Польщі. Тому антикорупційні органи обох країн об'єднали зусилля для спільного розслідування діяльності злочинної організації у сфері дорожнього господарства. 

Славомір Новак з 2011 по 2013 рік працював на посаді міністра транспорту, будівництва і морського господарства Польщі в уряді прем'єра Дональда Туска. Також він обіймав посаду голови Укравтодору до 2019 року. Ми записали з ним інтерв'ю після відставки.

Поділитись: