Справа про хабарництво щодо керівників Київської облдержадміністрації може розвалитися в суді через порушення підслідності між правоохоронними органами. Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, передає «112 Україна».

За його словами, Національна поліція не захотіла співпрацювати з НАБУ, хоча саме антикорупційному бюро має бути підслідна ця справа.

«Поліція не захотіла співпрацювати з тим органом, якому підслідна ця справа, і, відповідно, цей матеріал реалізувала Генпрокуратура. Знову будуть проблеми з цією справою. Ви бачили це на прикладі справи мера Вишгорода, який зараз повністю поновлений на посаді, у нього немає запобіжних заходів у зв’язку з порушенням правил підслідності, але чомусь правоохоронні органи все одно йдуть на ці порушення», – сказав Ситник.

Як відомо, 9 вересня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що заступника голови Київської обласної державної адміністрації Ігоря Любко затримали за хабарництво.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що слідство вивчає роль в цьому злочині голови Київської обладміністрації Мельничука, який кілька днів тому терміново подав у відставку.

У суботу на сайті президента України було опубліковано указ про звільнення Максима Мельничука з посади голови Київської обласної адміністрації.

10 вересня дружина Максима Мельничука заявила про його зникнення та повідомила, що у помешканні Мельничуків «невідомі озброєні люди провели обшук».

Пізніше Аваков заявив, що Мельничук втік і може бути оголошений у розшук.

Поділитись: