УКРАЇНА

Захист прикордонника Колмогорова вимагає закрити справу

6 листопада, 2017 12:21
УКРАЇНА/Захист прикордонника Колмогорова вимагає закрити справу
Зберегти
Вигляд
lead
Адвокати прикордонника Сергія Колмогорова, якого звинуватили у вбивстві пасажирки автівки поблизу Маріуполя, вимагають закрити справу та звільнити обвинуваченого.

Адвокати прикордонника Сергія Колмогорова, якого звинуватили у вбивстві пасажирки автівки поблизу Маріуполя, вимагають закрити справу та звільнити обвинуваченого.

Про це із залу суду щодо Колмогорова передає кореспондентка Громадського.

На думку захисту, суд дав неправильний висновок подіям, оскільки «неправильно застосували Кримінальний кодекс».

Фото: Настя Станко/Громадське

«Його дії слід кваліфікувати як перевищення повноважень під час затримання злочинців, а не як умисне вбивство», — повідомив захисник Колмогорова.

Обвинуваченого у залу суду прийшли підтримати депутати та численні активісти. Зокрема, на засідання прийшли депутати Віктор Чумак, Семен Семенченко, Тарас Пастух, Надія Савченко та Андрій Тетерук.

«Якщо Колмогоров незаконно застосував зброю, то чому ті ще як мінімум четверо військовослужбовців, котрі теж стріляли в цьому напрямку — машини потерпілих — чому щодо них немає проваджень?», — заявили адвокати.

Фото: Настя Станко/Громадське

Адвокати Колмогорова вимагають закрити кримінальне провадження та звільнити його від відбування кримінального покарання.

«Суд може залишити Колмогорова в тому статусі, який він є — вбивці, другий — відправити на повторний розгляд, де справа буде крутитись кілька років, або відпустити цього хлопця, і дати надію іншим хлопцям на справедливість», — повідомив захисник.

Особисто обвинувачений також попросив суд закрити справу проти нього. «Я прошу вийти за межі ваших повноважень, закрити кримінальну справу відносно мене», — заявив він.

Колмогорова звинувачують у вбивстві пасажирки автівки, обстріляної прикордонниками на блокпосту під Маріуполем 9 вересня 2014 року.

Вищий спецсуд розглядає рішення апеляційного суду Донецької області, який залишив в силі вирок маріупольського суду, що засудив Колмогарова до 13 років ув‘язнення за вбивство і перевищення службових повноважень за ст. 115, ч.1, та ст. 365, ч. 3.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини