УКРАЇНА

Справа судна «Норд», загроза конфлікту на півдні України та спостерігачі на «виборах» в Криму

11 квітня, 2018 23:49
УКРАЇНА/Справа судна «Норд», загроза конфлікту на півдні України та спостерігачі на «виборах» в Криму
Зберегти
Вигляд
У середу, 11 квітня, в ефірі програми Громадське.Крим о 21:00 говорили про таке:

У середу, 11 квітня, в ефірі програми Громадське.Крим о 21:00 говорили про таке:  

Резонансні кримські справи. Пригоди екіпажу керченскього судна «Норд», арешт російського судна, що видобувало пісок у чорноморському заповіднику «Лебедині острови» біля берегів анексованого Криму для незаконного будівництва російського мосту через Керченську протоку. Також говоритимемо про арешт євпаторійського депутата Сергія Осьмініна.

На межі з окупантом. Чи є загроза конфліктів на півдні України? Дослідження на цю тему провели експерти Центру близькосхідних досліджень. До яких висновків вони дійшли, розповість заступник директора Центру Сергій Данилов.

Іноземні спостерігачі на невизнаних виборах в Криму. Хто всі ці люди, дізнався політолог, дослідник праворадикальних рухів в Європі Антон Шеховцов.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини