УКРАЇНА

Справа «тітушок»: засідання щодо Бялая перенесли через неявку присяжної

21 квітня, 2018 12:57
УКРАЇНА/Справа «тітушок»: засідання щодо Бялая перенесли через неявку присяжної
Зберегти
Вигляд
Павло Бялай є обвинуваченим у справі про напад та замах на вбивство активістів Майдану в ніч на 19 лютого 2014 року на перетині вулиць Володимирська та Велика Житомирська.

Шевченківський суд переніс розгляд справи «тітушок» щодо обвинуваченого Павла Бялая через неявку однієї присяжної.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Одна з присяжних подала заяву на ім'я головуючої судді про те, що вона за сімейними обставинами просить виключити її зі списку присяжних.

Але за процедурою треба було подавати заяву на ім'я голови суду.

Оскільки без належної кількості присяжних проводити засідання неможливо, всі учасники процесу погодились перенести засідання на 14 травня.

Павло Бялай є обвинуваченим у справі про напад та замах на вбивство активістів Майдану в ніч на 19 лютого 2014 року на перетині вулиць Володимирська та Велика Житомирська. У березні обвинувачений Бялай звернувся до суду з проханням слухати справу за участю присяжних. Суд погодив його звернення.

За даними слідства, на відміну від Юрія Крисіна, в ніч на 19 лютого 2014 в Бялая не просто була при собі зброя, він цілеспрямовано стріляв в середину автомобіля, де перебував загиблий журналіст В'ячеслав Веремій ( на розі вулиць Володимирська-Велика Житомирська).

Фактор незначної дистанції і невибіркового застосування зброї дає можливість слідству говорити про наявність умислу у Бялая на вбивство Веремія. Йому інкримінують і умисне вбивство, і замах на вбивство 2-х і більше осіб. У випадку доведення факту злочину, чоловіку загрожує довічне позбавлення волі.

За даними слідства, Бялай залучався до нападів на активістів Майдану Юрієм Крисіним, був його правою рукою.

17 квітня суд відмовив у застосуванні особистого зобов'язання щодо суддів у справі Майдану

Пов`язані новини