Засідання Шевченківського суду у справі В'ячеслава Веремія, журналіста газети «Вести», вбитого 19 лютого, пройшло в закритому режимі. Це обурило присутніх представників «Правого сектора», які влаштували палку суперечку спершу в кабінеті головуючого судді блядь як його фамілія сука інтернет не працює, а потім і в залі суду. Суддя спершу пообіцяв зробити все можливе для відкритого процесу, але потім за клопотанням прокурора випровадив журналістів із зали суду.

Журналіст газети «Вести» В'ячеслав Веремій повертався з редакції додому в таксі 19 лютого, на розі Вел. Житомирської та Володимирської він побачив натовп озхброєних «тітушок» у камуфляжі і сьтав їх фотографувати. Вони помітили і з криком «Кого снимаешь, Зачем снимаешь?», стали жорстоко бити його, а потім прострелили йому груди. Міліція спостерігала за цим, але не втиручалась. За кілька годин журналіст помер у лікарні.

Тепер звинувачуваний у вбивстві перекваліфікований як хуліган і випущений з-під домашнього арешту, він вільно пересувається Києвом. Мама В'ячеслава Веремія – Катерина Аркадіївна Веремій – вимагає покарання.

Поділитись: